Зустріч Президента України з учителями англійської мови

04.03.2017 21:33

    «Сьогодні англійська мова – як повітря. Без англійської мови просто не уявляєш собі повноцінного життя, доступу до абсолютно нового пласту знань, інструменту для саморозвитку. Власне кажучи, це дуже потужний інструмент для нашого руху в Європу. Ми впевнені, що ця символічна подія – у вигляді підтримки вчителів – лише перший крок і це те, що запалить цей рух по всій країні», – сказав Президент на зустрічі з учителями англійської мови, фіналістами проекту «Вчителі англійської – агенти змін».

    За словами Петра Порошенка, «незважаючи на всі випробування, які зараз проходить Україна, справа вивчення англійської мови дуже важлива: це наша маленька, але дуже важлива перемога».

    Петро Порошенко висловив переконання, що незважаючи на завершення 2016 року – Року англійської мови, ініціатива навчання англійської мови по всій Україні буде продовжена. Президент подякував організаторам - Британській Раді та громадській організації GoGlobal.

    Дружина Президента Марина Порошенко привітала всіх з успішною реалізацією програми «Вчителі англійської мови – агенти змін».

    «Сьогодні ми маємо перші результати цього проекту, коли за минулий рік Україна піднялася у світовому рейтингу володіння англійською мовою. За даними ВВС, ми увійшли до сімки країн, жителі яких найактивніше вивчають цю мову», – зазначила вона.
       Раді повідомити, що серед нагороджених учителів Львівської області  – фіналістів цього проекту є вчитель англійської мови Гірського НВК - Харко Наталія Володимирівна.