Вечір прощання у Гірському НВК

15.07.2018 12:10

    У житті кожної людини  відбуваються важливі події, які залишають спогади на все життя. Одним із таких моментів є випускний вечір, який відбувся у Гірському НВК 14.07. 2018р. Разом із класним керівником М.В. Королік випускники підготували свято.

    Це свято - вечір прощання з дитинством перед кроком у доросле життя, період вибору життєвого шляху, майбутньої професії, перевірки власних сил, становлення особистості. Час дорослих вчинків і важливих рішень – одним словом нелегкий час для юних людей. 

    Цьогоріч наша школа проводжала у самостійне життя 13 красенів та красунь – випускників. Радіємо за Івана Дзюраха, який отримав Срібну медаль за успіхи у навчанні.

    Свято пройшло у теплій щирій атмосфері, з ліричними  піснями та танцем, щемливим прощанням із рідними вчителями,  добрими спогадами за безтурботними шкільними днями, зі словами подяки своїм батькам.

    Гарно доповнювали  помпезність свята власноруч оформлена зала та елегантність і неповторність кожного випускника.

    Здається, сама матінка природа підігрувала нашим почуттям,  обдарувавши випускників рясним дощем на довгу і щасливу долю.

    Нехай усі побажання, які прозвучали для молодих людей у цей день збудуться! Нехай щастить їм завжди і в усьому, Божої ласки та опіки!

     ФОТОЗВІТ.