«Вчителі англійської мови – агенти змін»

30.08.2017 20:41
    Із 28 по 30 серпня 2017 року в Гірському НВК продовжились курси підвищення кваліфікації у рамках проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін» для 20 учителів англійської мови нашого району, які проводить учитель англійської мови нашої школи Н.В. Харко. Ці курси означають забезпечити перебування вчителів у курсі сучасних методів, методик і технологій викладання предметів; застосовувати на практиці все найкраще для того, щоб їх уроки були сучасними і відповідали потребам та інтересам учня ХХІ-го сторіччя.
    Адже успіх наших дітей у вивченні англійської мови залежить перш за все від професіоналізму вчителя англійської мови. Вони повинні не просто відмінно володіти англійською мовою, а ще й вміти ефективно подавати матеріал, пояснювати, контролювати навчальний процес. Саме на різні навички володіння англійською мовою та її викладання націлені ці курси підвищення кваліфікації.
     Це також можливість для учителів поспілкуватися та поділитися досвідом із колегами та розширити своє професійне коло знайомств.