Вчителі англійської мови – агенти змін

30.08.2016 22:26

    У зв’язку із оголошеним 2016р.  роком англійської мови, в Україні стартувала програма «Вчителі англійської мови - агенти змін», що розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

    Вчитель англійської мови Гірського НВК Наталія Володимирівна Харко ввійшла у 20 кандидатів від Львівської області. Після І тренінгу, отримавши багато нових ідей, вчителька  реалізувала їх у ході проведення уроків та семінару для учителів "Understanding Classroom Management".

    У серпні Наталія Володимирівна брала участь у другому  етапі цієї програми. Це тижневий курс із підготовки тренерів для 137 учасників зі семи областей України та міста Києва. Цей тренінг тривав у Львові з 7 по 14 серпня, тренування проводили 17 тренерів Британської Ради. У понеділок, 29 серпня учасники отримали результати про успішне завершення другого етапу.

    Отож, Наталія Володимирівна планує провести тренінги для 20 вчителів англійської мови Миколаївського району впродовж І семестру 2016-2017н.р.

        Більше інформації можна отримати, відвідавши  блог Н. В. Харко.