Урок-ярмарка у Гірському НВК

05.12.2017 15:56

    У вівторок, 5 грудня 2017 р, учні 5 – А класу  Гірського НВК побували на математичній ярмарці. Урок-ярмарку на тему «Розв’язування рівнянь і задач за допомогою рівнянь» підготувала вчитель математики Сайто М. М.

    Метою уроку було удосконалити вміння учнів розв’язувати рівняння та задачі за допомогою рівнянь; розвивати алгоритмічне і творче мислення, обчислювальні навички, кмітливість, здатність аналізувати і робити висновки; виховувати старанність, пізнавальну активність, культуру математичних записів і мови, вміння працювати в парах.

    На етапі повідомлення теми і мети уроку учні розгадували кросворд, ключове слово якого – «рівняння». На наступному етапі уроку вони завітали на ярмарку.

   На етапі актуалізації опорних знань діти відвідали  крамничку «Теоретичної», де повторили правила знаходження усіх компонентів, а також розв’язували рівняння (усно)  і заповнили свою корзину фруктами.

      На етапі розв’язування вправ  та задач діти  завітали до  «Крамнички рівнянь» і «Крамнички задач».

      Пізніше поспішили до «Крамнички невідомих речей». Тут школярі працювали у групах: перша група придбала яблука, друга – банани, третя – ківі, а четверта – полуниці.

      На останньому етапі було задано домашнє завдання та підведено підсумки уроку.  А на завершення  учитель продемонструвала своїм вихованцям фокус «Відгадування задуманого числа».

    ІНШІ ФОТО