Свято «Новий рік крокує по землі»

30.12.2016 16:31

    Напередодні Нового року в спортивній залі Гірського НВК було гамірно та весело. Адже уся шкільна громада і батьки зібралися на новорічно-різдвяне свято «Новий рік крокує по землі», яке підготували учні 10 класу разом із класним керівником М.В. Королік.

    Цікаво і насичено пройшло свято Но­вого року, яке було збагачене віршами-побажаннями, веселими піснями, цікавими сце­нками та конкурсами. На свято завітала циганка, яка з радістю розповіла, що чекає у майбутньому дирекцію та вчителів. Не обійшлося, звичайно, без Діда Мороза та Снігуро­ньки, які піснями та віршами вітали учнів, вчителів і батьків із Новим роком та Різдвом Христовим! Завершили святкову програму веселі хороводи школярів довкола ялинки.

    На завершення шкільного свята заступник директора С.П. Кахнич при­вітала усіх із Новим роком та Різд­вом Христовим і побажала школярам приємних канікул, учителям та батькам – щасливих свят, а також добра, благополуччя і миру.     Цей захід пройшов неперевершено та яскраво і пода­рував усім масу приємних емоцій! 

Більше фото ТУТ.