Семінар учителів англійської мови на базі Гірського НВК

01.02.2018 22:10

        01 лютого 2018 року відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Миколаївської РДА на базі Гірського НВК відбувся навчально-методичний  семінар вчителів англійської мови на тему «Формування позитивної мотивації на уроках англійської мови».

       Метою семінару було підвищення професійної компетентності вчителів англійської мови з питань вибору форм, методів роботи для підвищення мотивації навчальної діяльності, використання ІКТ на уроках англійської мови як один із мотивуючих факторів підвищення результативності навчально-виховного процесу.

       Учитель Гірського НВК  Харко Н.В. провела тренінг для 16 учителів району, в ході якого вчителі, відповідаючи на поставлені проблеми, пробували разом віднайти відповіді і дати поради,  яким чином позитивно мотивувати дітей, тобто розвинути бажання вивчати англійську мову.  До роботи семінару долучилася Джортана Торрес, волонтер Корпусу Миру, яка працює на базі Гірського НВК і надала вчителям інформацію про роботу Корпусу Миру в Україні. Також Харко Н.В. запропонувала вчителям добірку мотиваційних вправ, які можна використати як на уроках, так і на гуртках чи таборах англійської мови й поділилася досвідом проведення табору GoCamp.

        ІНШІ ФОТО.