Перші кроки Гірського НВК із Корпусом Миру

30.01.2017 19:56

    Минулого тижня учитель англійської мови Гірського НВК Н.В. Харко мала нагоду побувати на конференції Корпусу Миру та на урочистій церемонії складання присяги 73 американських волонтерів, які відбувались в Українському домі.

    Волонтери прибули в Україну ще у вересні, протягом двох місяців вони вивчали нашу мову та звичаї у прийомних родинах, а наступні 2 роки займатимуться громадською роботою у містах та селах України.

    Для того, щоб бути успішними, волонтери мають адаптуватися до нової для них культури та нового середовища, вивчити на базовому рівні іноземну мову, завоювати довіру своїх партнерів та побудувати плідні стосунки з ними. Це надзвичайно складне завдання, яке вимагає багато терпіння, мотивації та щоденних зусиль.

    Отож, Корпус Миру США в Україні співпрацюватиме з Гірським НВК із грудня 2017 року. Першим американським добровольцем, яка житиме разом із гірською громадою упродовж двох років, обмінюватиметься досвідом з учителями, допомагатиме учням набути навичок володіння англійської мови, є Джортана Торрес (Jorthana Torres).           

    Джортана Торрес приїхала до нас працювати на два роки. Отже, наше завдання – допомогти волонтерові адаптуватись та допомогти досягнути тих результатів, яких ми очікуємо від нашої співпраці.

     Корпус Миру США в Україні працює за підтримки Міністерства закордонних справ, Міністерства економіки та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за трьома напрямками:

1) викладання англійської мови як іноземної;

2) розвиток молоді;

3) розвиток громад.

ІНШІ ФОТО