Навчально-військовий вишкіл

05.12.2018 21:27

Напередодні Дня Збройних Сил України учні Гірського НВК, учасники гуртка «Юний захисник Вітчизни» (керівник Дудич В.І.), провели тренування в умовах імпровізованого полігону в м. Львів. У зазначеному заході взяли участь школярі 10-11 класів у кількості 16 осіб.

Після детального інструктажу фахового спеціаліста учасники навчально-військових змагань були споряджені відповідними строями різних кольорів, спеціальним захистом та отримали озброєння. Функції зброї виконували пневматичні гвинтівки з кульковими зарядами різних кольорів.

Старшокласниками нашої школи на практиці було відпрацьовано окремі теми тактичної та вогневої підготовки: підготовка відділення до ведення бою, спосіб ведення фронтального та флангового вогню, елементи розвідки з виявлення можливої терористичної групи, захоплення терористів, поводження із полоненими, ведення ближнього стрілецького бою, евакуація поранених зі сектору обстрілу тощо.

Навчальна гра-змагання відбулася у декілька етапів, після закінчення кожного з яких проводилося детальне обговорення, що давало змогу чітко усвідомити допущені помилки.

Варто зазначити, що проведення навчально-військового вишколу в умовах імпровізованого полігону, дає високий рівень раціональної ініціативи в учнів, вміння оперативної оцінки мінливої ситуації, енергійний динамізм, внутрішнє відчуття колективізму та спільну відповідальність за кінцевий результат команди. Мені, як керівнику гуртка, особливо, приємно зазначити, що старшокласники блискуче вкладалися у часові нормативи.

Хочу висловити щиру подяку батькам учнів, які долучилися до фінансування поїздки, та дирекції Гірського НВК за сприяння корисного дозвілля учнівського школярства. 

ІНШІ ФОТО.

З повагою керівник гуртка,

учитель курсу "Захист Вітчизни"

Гірського НВК

В. Дудич.