Нашій школі - 25!

25.11.2016 20:27

Прекрасного осіннього дня, 25  листопада, у Гірському НВК панував святковий настрій, адже школі виповнилось  25!

У спортивній залі зібралося багато гостей, батьків, учителів та учнів. Святкування розпочалося урочистою лінійкою, яку підготували члени учнівського самоврядування школи під керівництвом заступника директора С.П. Кахнич, педагога-організатора М.В. Дудич та вчитель музики В.І. Шулака. Приємним спогадом для усіх став показ презентації зі життя школи за 25 років.

У вступному вітальному слові заступник директора С. П. Кахнич, що школа гордиться своїми вчителями, учнями, випускниками, які є переможцями та призерами районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань, творчих конкурсів.

Директор С. С. Левицький коротко розповів  про будівництво школи та подякував усім за підтримку та допомогу.

Із цією подією усю шкільну громаду привітав о.Іван Василишин, який побажав усім натхнення, благополуччя, Божого благословення і міцного здоров’я та процвітання навчальному закладу.

Слова подяки були адресовані колективу школи, учням, учителям-ветеранам, випускникам та батьківському комітету від сільського голови І. В. Андрійчика. Із вітальним словом звернувся до усіх присутніх голова ТзОВ «Горуцьке» П.В. Петришин.

Після урочистої лінійки розпочалася шкільна ярмарка, у якій взяли участь  учні 5-11 класів.  Із великою кількістю домашньої випічки, різноманітних  смаколиків, лимонадів і т.д. відбулося неймовірне дійство. Учні проявили здібності до підприємницької діяльності: з задоволенням продавали різноманітні  смаколики, запрошували до танців, конкурсів та фотосесій гостей, батьків та вчителів.

Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене спогадами, радістю, теплом та любов’ю.

Виручені кошти під час шкільної ярмарки будуть  використані у благодійних цілях.

Адміністрація НВК, педагогічний колектив щиро вдячні батькам за активну участь у житті нашого навчального закладу.

 

Більше фото ТУТ....