Конкурс патріотичної пісні "Україна – країна гідних людей!"

20.11.2014 12:24

20 листопада  в Гірському НВК відбулося свято для учнів, до якого довго готувалися і на яке чекали із нетерпінням, - конкурс патріотичної пісні "Україна – країна гідних людей!", у якому змагалися учнівські колективи 2-10 класів

    На святі все було по-справжньому: ведучі – Мар’яна Дудич і Віталій Данилів, компетентне журі, а, головне, - піднесений настрій, активність уболівальників, високий патріотичний дух, який передався всім присутнім.

   Ми на порозі нових змін, нового майбутнього. Головною метою організації заходів було вшанування пам’яті загиблих героїв. Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга. Тисячі солдат сьогодні  захищають нашу країна на гібридній війні із північним сусідом. Ми пишаємося ними.  Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!”

    Нелегке завдання постало перед журі та за словами голови журі С.С. Левицького, судді об’єктивно і справедливо вершили свою місію. Усі учасники конкурсу – переможці. Адже ми знову і знову усвідомлюємо, що Україна у серці кожного і жоден ворог не зможе вбити почуття свободи, патріотизму та людської гідності. Миру і добра, вам, наші діти!