Хресна дорога ненародженої дитини

12.04.2014 15:32

     Під час Великого посту у Гірському НВК та у храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбулася Хресна дорога ненародженої дитини, яку підготували учні 9-Б класу із кл. кер. Марків В.Ф.

 

    Хресна дорога ненародженої дитини – це символічне звернення вбитих дітей до батьків, лікарів, авторів законів, які дозволяють вбивство; до всього суспільства, у якому позбавлення життя невинної дитини, на жаль, вважається нормою.

    Школярі пройшлися чотирнадцятьма стаціями, у яких розповіли історію маленького життя, відому лише кільком людям, які вважають, що мають право ним розпоряджатися. Ця історія переказана від імені дитини, яка відчуває, що її поява на світ не бажана.

    Абортована дитина проходить свою Хресну дорогу, як і Спаситель – Ісус Христос: вона також ні в чому не винна, їй так само винесли вирок “Розіпни!”, вона також приймає мученицьку смерть.

    Всі 14 стацій супроводжувалися співом страсних пісень молодшого церковного хору храму Покрови Пресвятої Богородиці (керівник – Гординський Ф.І.).

    Хресна дорога,  яку провели школярі під духовний спів хору, викликала в присутніх не тільки сльози, а й вдячність за дар життя, яке отримали від Господа Бога і від своїх батьків.

    По закінченню Хресної дороги до всіх присутніх звернувся о. Василь Подобівський, парох вище згаданого храму, та наголосив на тому, що в наші дні не можна залишити поза увагою дітей, які за злою волею батьків та лікарів не побачили цей світ, бо були вбиті в материнській утробі. Також о. Василь подякував усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

           Ти пам’ятай!

Ти пам’ятай Господній заповіт,

Його слова: «Не вбий! Не вбий людину!»

Ну а тепер, аборт – це, що не гріх?

Та ви ж вбиваєте малесеньку дитину!

 

Господь віддав своє життя за нас,

А ми не хочем іншим життя дати.

Це ж ваша кров, ваше мале дитя,

А ви той безсердечний кат,

Що кажете: «Вбивати!»

 

Ти пам’ятай Господній заповіт,

Його слова: «Не вбий! Не вбий людину!»

Аборт – це не є рішення проблем,

Бо ти живеш і дай життя дитині!              Ярема Мар’яна

                                                              учениця 9-Б кл.

                                                              Гірського НВК

Більше світлин можна переглянути у Фотогалереї.