І дзвоник пролунав...

31.05.2016 18:48

Як і в багатьох школах Миколаївського району 31 травня у Гірському НВК відбулося  свято Останнього дзвоника, яке традиційно розпочалося Молебнями в храмах нашого села.

На урочисту лінійку зібралися учні, учителі, священики, батьки, громадськість села, гості.  Усі присутні на святі оплесками зустрічали випускників 2016 року та 1966 року разом зі своїми наставниками.

За традицією, шкільну громаду привітали  священики, директор НВК Степан Степанович Левицький, які побажали випускникам обрати правильний шлях у житті та вступити до вишів, а всім решта учням – добре відпочити. Також Степан Степанович вручив Подяки, Грамоти відділу освіти Миколаївської РДА педагогам та кращим учням НВК за призові місця у районних, обласних конкурсах та олімпіадах, за успішне навчання.

Звучали музичні дарунки та слова подяки від випускників учителям за їх науку, любов і турботу. Також святкові напутні слова линули від учнів першого класу для випускників, а вони, у свою чергу, вручили їм подарунки.

Не забули учні й про випускників 1966 року та їх наставників. Для них звучали вітальні слова та найкращі квіти.

Наприкінці свята пролунав останній дзвоник як завершення навчального року, а для одинадцятикласників – початок дорослого життя.