День захисника України

12.10.2015 19:18

    З нагоди Дня захисника України в Гірському НВК пройшла урочиста лінійка, яку підготували учні 6-Б класу (класний керівник М.М. Козар), та Уроки мужності, що пройшли у всіх класних колективах.

    На шкільне свято, яке мало на меті вшановувати усіх борців за волю, незалежність, територіальну цілісність України від періоду Козаччини й до сьогоднішніх днів, завітали (на запрошення учнів) й воїни-односельчани, учасники бойових дій на Сході.

    Хлопці не набагато старші за учнів-старшокласників, а вже встигли побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошені воїни намагалися у доступній формі розповісти їм про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, побратимство і про все те, що цікавило дітей.

    Бійці щиро дякували дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

    Педагогічний колектив та учнівська молодь висловили  щирі слова подяки і шани. А події останніх місяців у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного із нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.Початок форми

    Такі уроки мужності назавжди залишаться у пам’яті школярів та стануть справжніми уроками життя.