День учнівського самоврядування

02.10.2015 19:03

    02 жовтня  2015 року напередодні свята вчителя у Гірському НВК пройшов День учнівського самоврядування. Мета його - пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління.

    Учні 9-10 класів мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти й відчути, як це – бути вчителем. «Майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготувати та провести уроки. 

    Весь навчальний процес НВК у цей день проходив під чітким контролем педагога-організатора М.В. Дудич.  Заздалегідь старшокласники спільно з учителями опрацювали навчальний матеріал.

    Під час наради при директору одинадцятикласники привітали їх відеороликом-привітанням.

    А після навчальних занять учні 11 класу підготували для вчителів чудову концертну програму «Сузір’я талантів”, на яке були запрошені й ветерани педагогічної ниви.

    Одинадцятикласники щиро дарували свої вітання та казкові нагороди вчителям. Виступи учасників свята відзначилися артистизмом. Неперевершені ведучі, прекрасні вокальні та захопливі сценічні номери, зворушливі поезії залишили у педагогів незабутні враження, море позитивних емоцій та заряд бадьорості й оптимізму.