Свято у Гірському НВК

14.02.2014 15:11

     Свято Стрітення Господнього  - день, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії як Богоматері; свято першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду й тепла.

   Саме в цей день у Гірському НВК шість років тому освятили Куток Духовності й щорічно в стінах школи у свято Стрітення Господнього панує атмосфера шкільного свята.

    Цього року напередодні свята Стрітення, у четвер, 13 лютого, завітали до НВК священики нашого села о. В. Подобівський, о. В. Дмитришин, о. І. Василишин та диякон Ю. Ждянський. На святковому молебні, крім багаточисельної шкільної громади учителів, технічного персоналу та учнів, були також присутні працівники відділу освіти - головний спеціаліст відділу освіти п. Ониськів М. М. та методисти п. Приндота В. І. та п. Сидор Г. І.

    У молитвах до Пречистої Діви учасники молебню благали в Богоматері заступництва, прихильності, духовного зростання, здоров'я та благополуччя.

   Священики села, звертаючись до усіх присутніх, відзначили на особливій ролі Кутка Духовності у справі виховання духовно багатого, здорового молодого покоління українців. Зосередили увагу на тому, що Куток Духовності "живий", адже тут щочетверга проходять молебні; часто можна побачити і дітей, і дорослих, які в будь-яку хвилину мають можливість звернутися до Пречистої Діви; тут проходять і уроки християнської етики.

    Зі словами вітань та вдячності до присутніх звернувся директор НВК - Левицький С. С. і висловив побажання, щоб Куток Духовності й надалі залишався особливим місцем, де кожен зможе побути наодинці з Богом, та подякував учителю християнської етики Чорній О. І., яка дбає про те, щоб Куток був справді осередком духовності для шкільної спільноти.

    Урочистий молебень своїм співом супроводжував зведений хор педагогічних працівників Гірського НВК (керівник Гординський Ф. І.).

  Закінчилося свято не тільки побажаннями многих літ усім присутнім, спонсорам, але й щирими побажаннями здоров'я, добробуту, миру, процвітання, духовного становлення, порозуміння, віри в краще майбутнє.

    Більше світлин у Фотогалереї.

Заступник директора

Кахнич С. П.