Свято "Ой маю я три матері..." у ДНЗ Гірського НВК

19.05.2014 16:05

    У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері.

    Саме цьому світлому й дорогому для кожної неньки Дню було приурочене свято «Ой маю я три матері…» у ДНК  Гірського НВК, яке провели разом із вихованцями їх наставники: Сич Г.М., Паук Н.І., Ярема М.М., Білокур О.М., Дудич Н.Я.

    Сьогоднішнє Свято - це свято Божої Матері, Матері-України і нашої земної Матері. Вони є тими чистими джерелами, із котрих кожен живиться упродовж усього свого життя.

    Отож, найперше юні артисти віддали шану Жінці, яка народила Сина Божого, далі висловили свою гордість за те, що живуть на такій багатій, щедрій, мальовничій землі, ім’я якій Україна. Та найбільше слів линули на адресу найближчої людини на світі - рідної матусі, бо саме вона дала їм життя, навчає усіх життєвих премудростей: розуміти людей і творити добро, шанувати хліб і правду. Також маленькі артисти не обминули словами вдячності і бабусь, бо вони удвічі дорожчі для неї, бо вони діти її дітей, бо вони — їх онучатка - дівчатка та хлоп'ятка, пташенятка, ластів'ятка...

    Ніколи в житті дитина не сплутає свою маму з іншою. І тому під час свята було проведено конкурс «Ми не скажем, а покажем», де діти з радістю відгадували, що вміють робити їхні матусі.

    Родзинкою свята був танець «Мамине серце», у якому дошкільнятка передали переживання, радість, спокій матусиних сердець.

    Протягом усього свята на обличчі  кожної матусі та бабусі можна було помітити радість і гордість за свою донечку чи синочка, онучку чи онука, а особливо тоді, коли дітки дарували їм квіти та запрошували на «Вальс матусь».

    У кінці свята батьки подякували діткам та їх наставникам за найдобріші, найчарівніші й найтепліші слова від своєї малечі.  І побажали усім, щоб материнська ласка зігрівала кожного в житті. 

    Більше світлин у Фотогалереї.